time-public-relations-logo.jpg
Little Caesars Türkiye yoluna Banu Arıduru ile devam ediyor...
Türkiye’de Çelebi Grubu bünyesinde hizmet veren Little Caesars Türkiye’de yeni genel müdür belli oldu. Yaklaşık 20 yıllık iş tecrübesi ile gıda sektörünün güvenilir ismi Banu Arıduru, 1 Ağustos 2013 tarihi itibarıyla Çelebi Gıda - Little Caesars Pizza Genel Müdürü olarak atandı. Arıduru, bundan sonraki süreçte başta franchise atılımları olmak üzere Little Caesars Türkiye’nin büyüme stratejilerini yönetecek.

Dünyanın en çok tercih edilen pizza zincirlerinden Little Caesars’ta yönetim el değiştirdi. Şirketin büyüme stratejileri doğrultusunda 1 Ağustos 2013 tarihi itibarıyla sektörün deneyimli ismi Banu Arıduru, Çelebi Grubu Little Caesars Pizza Genel Müdürü olarak atandı.

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Mühendisliği Bölümünden mezun olan Arıduru, kariyerine Beko’da yaptığı stajla başladı. Daha sonra perakende sektörüne yönelen Arıduru,  Migros'ta Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Otacı Kurtsan İlaçları'nda Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışan Banu Arıduru, ardından Telsim'de Satış Direktörü olarak profesyonel yaşamına devam etti.
2004 yılına gelindiğinde pizza sektörüne adım atan Arıduru, altı yılı aşkın bir süre Domino's Pizza’da Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda çalıştı. 2011 yılında sektörden gelen talepleri göz önünde bulundurarak; bir değil, pek çok firmaya deneyimlerini aktarmaya karar verdi ve BigBiz Danışmanlık Franchise ve Perakende Çözümleri firmasını kurarak, Kurucu Ortak olarak faaliyetlerine devam etti.

Little Caesars Türkiye tarihinin en büyük atılımı…
Yaklaşık 20 yıllık deneyimini bundan sonra Little Caesars Türkiye’nin yapacağı en büyük franchise atılımını şekillendirmek için kullanacak olan Arıduru, “Yarım asrı aşan tarihi ile tüm dünyada en çok tercih edilen ilk üç pizza zincirinden biri olan Little Caesars, Türkiye’deki en büyük franchise atılımını başlatıyor. 16 yıldır Çelebi Holding güvencesi ile pizza severleri kaliteli, lezzetli ve sağlıklı pizza ile buluşturan Little Caesars Türkiye, şimdi de yatırımcılara karlı yatırımın kapılarını açıyor. Bu sene ise Little Caesars Türkiye tarihindeki en büyük franchise atılımını başlatıyoruz. 2013 sonuna kadar 30 yeni franchiseeyi sistemimize katmayı  hedefliyoruz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve İzmit’te büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Little Caesars’ın Türkiye’de hali hazırda 80’den fazla noktada pizzasever ile buluştuğunu belirten Banu Arıduru, “Dünyanın tutkunu olduğu bu eşsiz lezzeti 2015 sonunda 150 noktaya ulaştıracağız. Dünyanın en karlı franchise sistemlerinden biri olan Little Caesars ailesine sağlıklı ve lezzetli pizzalara ve sektöre gönül veren tüm yatırımcıları bekliyoruz” dedi.

Little Caesars Türkiye’de yaşanan tüm gelişmeler, yatırım koşulları, ürünleri ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgiye www.littlecaesars.com.tr adresinden veya 444 52 44 çağrı merkezinden ulaşabilir, gelişmeleri http://twitter.com/LittleCaesarsTR ve www.facebook.com/LittleCaesarsTR adresinden takip edebilirsiniz.

 


Dosyalar
Little Caesars_BB


© 2008 Tüm hakları TIME Public Relations’a aittir.
Bağdat Caddesi Partaş Apt. No:18 D:4 Kızıltoprak - Kadıköy / İstanbul
T: +90 216 418 39 44 F: +90 216 418 34 94
Gizlilik Sözleşmesi